OBÓZ BIEGOWY W SZCZAWNICY – 15-23 KWIETNIA 2017

Pieniny — fajny region i na dłuższe wycieczki, i na crossy. Na zakresy również, bo są tu dobre odcinki płaskie. Przede wszystkim jednak, są to przepiękne krajobrazy. Zrobimy rekonesans niektórych tras z Biegów w Szczawnicy spokojnie podziwiając okoliczne widoki. Obiecujemy również wspólne spędzanie czasu na wesoło pomiędzy treningami: joga, slackline, prezentacje itd.

Treningi

Rano zawsze proponujemy rozruch — 15 minut joggingu i orzeźwiające ćwiczenia. Główny trening kilka godzin po śniadaniu będzie trwał od godziny do trzech. Znajdzie się miejsce również dla czterogodzinnych wycieczek. W okolicy naszego pensjonatu można robić ciekawe pętle od 6 do 25 km. Planujemy podjeżdżać do niektórych miejsc samochodem, aby zobaczyć więcej. Będziemy trenować z uwzględnieniem zawodów pod koniec obozu. Jako drugi trening 2 razy zajęcia odbędą się na sali gimnastycznej.

Nocleg

Zakwaterowani będziemy bezpośrednio w Szczawnicy w pensjonacie Trzy Korony, w 2, 3 i 4-osobowych pokojach z łazienkami. W całym pensjonacie działa Wi-Fi (choć zawsze staramy się, aby uczestnicy obozu o nim zapominali na czas wyjazdu).

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie, z sałatkami i deserami. Śniadanie w formie bufetu. Dostępne wegetariańskie menu. Właściciel pensjonatu to były sportowiec, więc wie jak jedzą sportowcy, i cieszy się na współpracę z nami.

Rozrywka

Każdy wieczór jest zaplanowany program rozrywkowy w formie: prezentacji, gier, filmów i spotkań towarzyskich przy ognisku lub kominku.

W dzień odpoczynku: slackline, sauna, basen, a także na życzenie wyjazd do Zakopanego i wycieczki w Tatry.

Będzie dostępny również drewniany domek z barem na szczycie góry, tam zaplanowane jest ognisko i grill. Obiecujemy bardzo aktywne i zdrowe spędzanie czasu!

Cena

8 dni:
1299 zł — dla uczestników treningów;
999 zł — dla osób towarzyszących.
Przyjazd o godzinie 16:00 - 15 kwietnia (sobota).
Wyjazd po śniadaniu 23 kwietnia (niedziela).

4 dni pomiędzy 15 a 23 kwietnia:
699 zł — dla uczestników treningów;
599 zł — dla osób towarzyszących.

Dla dzieci 3-7 lat zniżka 40%.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 25% od ceny w ciągu 5 dni od zgłoszenia, jednak nie później niż 30 marca. W przypadku odwołania udziału do 3 kwietnia zwracamy 50% od zaliczki. Po 3 kwietnia zaliczka staje się bezzwrotna.

Dołącz do nas